MARKETING INTERNETOWY

ZWIĘKSZAMY WIDOCZNOŚĆ, ZASIĘG I SPRZEDAŻ

Posiadamy wiedzę i zweryfikowane narzędzia, dzięki którym realnie wspieramy naszych klientów w zbudowaniu rozpoznawalności marki w sieci. Budując ich sukces, korzystamy z różnorodnych form marketingu internetowego, a są to min. pozycjonowanie (SEO) stron internetowych z kompleksową optymalizacją, kampanie Google Ads w wielu wariantach, tworzenie profesjonalnych wizytówek Google, reklamy Social Ads na kilku platformach społecznościowych, a także: remarketing internetowy, reklama Gmail, Google Shopping dla e-commerce, performance marketing, content marketing, user experience i wiele więcej. Na bieżąco monitorujemy statystyki, by maksymalnie optymalizować wyniki.

WIZYTÓWKA GOOGLE

Stworzenie profesjonalnej wizytówki Google jest naprawdę dobrym krokiem dla każdego przedsiębiorcy, daje bowiem szansę na szybkie znalezienie firmy w wyszukiwarce. Poprawnie opracowana wizytówka zawiera wszystkie najważniejsze informacje, takie jak: nazwa, adres siedziby, godziny otwarcia, telefon kontaktowy, zdjęcia, adres witryny. Firma jest widoczna także na mapach Google, a internauci mogą zostawiać na jej temat własną opinię. Przygotowane przez nas wizytówki generują wysoką pozycję w organicznych wynikach Google, a jednocześnie dają klientom dostęp do ważnych statystyk, obrazujących, ile osób widziało wizytówkę i z niej skorzystało. Wspieramy również w udzielaniu odpowiedzi na negatywne opinie, dbając o stworzenie dobrego PR-u naszych klientów. Wizytówka Google jest bazowym narzędziem marketingu internetowego dla każdej branży.

Wizytówki, które budzą zaufanie internautów

Tworzenie i bieżące zarządzanie wizytówkami

Statystyki i monitorowanie generowanego ruchu

Sprawny dojazd dzięki widoczności na mapach

GOOGLE ADS

Google Ads jest najbardziej skuteczną opcją umieszczania reklamy w Internecie, umożliwiając promocję w wyszukiwarce Google i platformach, które należą do tej globalnej sieci. Jest to elastyczne, mierzalne, precyzyjne narzędzie, analizujące ruch użytkowników i pozwalające na stworzenie odpowiednio stargetowanej prezentacji oferty. Naszym klientom oferujemy wiele form reklamy, właściwie opracowanej dla danej marki i preferencji grupy docelowej. Tworzymy popularne reklamy tekstowe, które wyświetlane są nad i pod wynikami organicznymi. Z naszych obserwacji wynika, że równie efektywna jest reklama graficzna, gdzie kliknięcie w baner przenosi na stronę WWW. Google Ads daje wiele więcej możliwości: reklamy video, reklamę w poczcie Gmail czy dedykowane środowisku e-commerce kampanie produktowe. Co ważne, każdą kampanię można edytować, reagując na wyniki.

Linki sponsorowane przy wynikach organicznych

Reklama graficzna z przyciskiem call to action

Kampanie video z reklamami na YouTubie

Google Shopping dla branży e-commerce

SOCIAL ADS

Prowadząc firmę trzeba pamiętać, że reklama w mediach społecznościowych daje ogromne możliwości wypromowania marki i zwiększenia sprzedaży. Maksymalnie wykorzystujemy zatem potencjał wszystkich serwisów, celując przede wszystkim w użytkowników Facebooka, Instagrama, Twittera oraz LinkedIna. Tworzymy spójne, sfokusowane na osiągnięcie sukcesu strategie, bazując na permanentnej obserwacji trendów społecznościowych. Nasze reklamy ze spersonalizowanymi komunikatami trafiają do tysięcy internautów. Prezentujemy treści, które są adekwatne do wieku, płci, zainteresowań, preferencji, lokalizacji. Wiemy, że właściwe operowanie potencjałem Social Ads ma bezpośrednie przełożenie na wynik sprzedażowy naszych klientów. W tym celu wykorzystujemy wysokiej jakości grafiki, filmy, copywriting, projekty 3D.

Facebook: banery przekierowujące i posty sponsorowane

Instagram: zdjęcia i filmy targetowane wiekiem i lokalizacją

Twitter: komunikaty skierowane do świadomych użytkowników

LinkedIn: mocna oferta biznesowa dedykowana kontrahentom

SEO - POZYCJONOWANIE STRON WWW

Umiejętne pozycjonowanie strony internetowej i e-commerce to bez wątpienia jedno z najskuteczniejszych narzędzi w drodze po sprzedażowy sukces firmy. Ponad 80% użytkowników wchodzi na WWW przez wyszukiwarkę, a naszym zadaniem jest sprawienie, by trafiali właśnie na strony naszych klientów. Oferowana przez nas, kompleksowa strategia SEO obejmuje takie płaszczyzny, jak: audyt SEO oraz audyt usability, SEO copywriting, optymalizacja strony WWW, pozycjonowanie i link building. Jesteśmy skoncentrowani na uzyskaniu maksymalnie dobrych efektów, które przekładają się na wzrost widoczności strony internetowej w wyszukiwarce Google. Nasze działania powodują także większe zainteresowanie ofertą klientów, bardziej wartościowy ruch na stronie WWW i perspektywiczną rozpoznawalność marki na rynku.

Optymalizacja witryn, poprzedzona audytem

Dostępność WWW dla robotów wyszukiwarek

SEO copywriting z celnymi słowami kluczowymi

Krótkie adresy URL i zoptymalizowane grafiki

Artbeat Group
ul. Afrodyty 7/6, 83-010 Straszyn
kom: 509 292 071
e-mail: biuro@artbeat.com.pl

Polityka prywatności