PROJEKTUJEMY sukcesy  wizerunkowe sukcesy  sprzedażowe identyfikacje  wizualne aplikacje  mobilne opakowania billboardy plakaty wydruki katalogi do internetu

Artbeat jest miejscem stworzonym z indywidualnych osobowości z różnymi pomysłami i umiejętnościami. Wspólnie budujemy sukces naszych projektów. Stoją za nami tysiące zrealizowanych zleceń, bardzo dobra znajomość branży i oczekiwań poszczególnych grup docelowych, a przede wszystkim imponujące umiejętności i kreatywność naszych grafików.

Projekty artbeat wyróżniają Klientów na tle konkurencji, są spójne z ustalonym sposobem komunikacji, angażują do działania, a także identyfikują się z ideologią marki i ją ciekawie obrazują.

Identyfikacja wizualna

Posiadamy doświadczenie w kompleksowym projektowaniu profesjonalnej identyfikacji wizualnej, która stanowi fundament sukcesu w biznesie. W jej ramach przygotowujemy kreatywne i adekwatne do profilu działalności nazwy dla firm, marek czy poszczególnych produktów. Na ich podstawie tworzymy logo, a następnie takie elementy identyfikacji, jak: księga znaku, wizytówki, papier firmowy, stopka mailowa, koperty firmowe, teczki firmowe, a także materiały związane z produktem czyli etykiety i opakowania. Bazujemy na badaniach rynku, obserwując najnowsze trendy i analizując zachowania konsumentów. Nasze identyfikacje wizualne są graficznym synonimem wizji firmy i pozwalają grupie docelowej utożsamiać się z marką i ją rozpoznawać. Tworzymy wizerunek przedsiębiorstwa na etapie jego uruchamiania, ale z równym powodzeniem zajmujemy się rebrandingiem, odświeżając i aktualizując wizerunek firmy.

Kompleksowa identyfikacja wizualna
Kreatywne, nośne projekty graficzne
Nowoczesny, zgodny z trendami design
Rebranding, odświeżający wizerunek

Outdoor design

Reklama zewnętrzna jest niezwykle istotnym elementem budowania spójnego wizerunku firmy i ma mocne przełożenie na wzmacniane świadomości stałych i potencjalnych klientów. Grafika outdoorowa powinna być dynamiczna, zwracać uwagę i być łatwa do zapamiętania. W naszej ofercie znajdują się projekty graficzne na bilboardy, plakaty citylight, banery, siatki, kasetony, tablice reklamowe, oklejanie witryn oraz samochodów służbowych. Z równym powodzeniem projektujemy reklamę wielkoformatową, jak też niewielkie szyldy. Oferujemy kompleksową usługę, biorąc na siebie pomiary, prace koncepcyjne, wykonanie projektów, a także proces produkcji. Działamy w zgodzie z ustawą krajobrazową, często we współpracy z konserwatorami zabytków, osobiście prowadząc rekonesans na miejscu.
Efektywna grafika outdoorowa dla firm
Pomiary, projekty graficzne, produkcja
Kreacje spójne z wizerunkiem marki

Reklama wizerunkowa i prosprzedażowa

DTP & Promocja

Nasze projekty graficzne tworzone na potrzeby materiałów promocyjnych czy reklamowych charakteryzują się intensywnym odziaływaniem i dużą kreatywnością. Posiadamy wiedzę na temat budowania solidnych i efektywnych strategii sprzedażowych, a kreacje graficzne zajmują w nich ważne miejsce. Mamy świadomość, jak budować layout i jak operować typografią czy kolorem, by uzyskać określony efekt. Nasze grafiki stają się ważnym narzędziem w budowaniu i umocnieniu wizerunku firmy oraz w kampaniach marketingowych. Projektujemy, składamy do druku oraz produkujemy wszystkie materiały promocyjne i DTP: ulotki, foldery, oferty, katalogi, broszury informacyjne, plakaty, karty menu i podkładki dla gastronomii, księgi gości, okładki, etykiety i opakowania, zaproszenia, kartki firmowe i koperty, kalendarze. Realnie wspieramy działania promocyjne firm, tworząc wysokiej jakości wizualizacje i projekty stoisk targowych, roll-upy oraz reklamę prasową.

Kreacje graficzne i wydruki materiałów
Dobre, prosprzedażowe koncepcje
Silne wspieranie wizerunku firmy
Wszystkie produkty promocyjne i DTP

Digital design

Internet jest miejscem, gdzie trwa nieustanna walka o klienta, a orężem są nośne kampanie reklamowe, opierające się na kreatywnych kreacjach graficznych. Digital design jest niewątpliwie jedną z najmocniejszych stron naszej agencji, czego świadectwem jest bogate portfolio. Możemy pochwalić się wieloma kampaniami, których celem było wejście na rynek, promocja marki oraz zwiększenie sprzedaży. Tworzymy nowoczesne strony WWW i e-⁠commerce, robimy projekty i wizualizacje 3D oraz materiały niezbędne do reklamowania i sprzedawania w sieci. Bazujemy na sprawdzonych fundamentach designu, chętnie sięgając po innowacje, zgodne z obowiązującymi trendami. Nasi graficy przygotowują animacje, aplikacje mobilne, landing page, banery internetowe dynamiczne i statyczne, szablony Allegro, mailingi, a także: ikony, butony, infografikę, newslettery oraz grafiki na potrzeby social mediów.

Skuteczne, nośne kreacje digitalowe
Ciekawe, innowacyjne rozwiązania
Projekty zgodne z wizerunkiem firmy
Projektowanie na potrzeby Internetu

Wybrane pozycje z portfolio

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego

Allcon

Rubra

Pliszka

Grupa GPEC

Monolit

Gdański Uniwersytet Medyczny

Uniwersytet Gdański

Agencja Rozwoju Pomorza

ENSTO

Telkom Telmor

Interplastic

Ecol Unicon

Smurfit Kappa

Adamus

Lotos

Radisson BLU Hotel Gdańsk

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

Porozmawiajmy o tym jak możemy pomóc Twojej firmie

Jestem Darek i będę odpowiedzialny za Twój produkt. Porozmawiajmy.