wydarzenia: eventy  promocyjne imprezy  firmowe szkolenia,  konferencje

Jako agencja marketingowa o promocji wiemy wszystko, a swoją wiedzą hojnie dzielimy się z naszymi klientami. Od lat organizujemy eventy, których celem jest ciekawe i długofalowe zaprezentowanie miejsca, marki, wydarzenia. 

Przeprowadzane przez nas akcje promocyjne dla firm, a także dla galerii handlowych charakteryzuje dobre przygotowanie, zbadanie preferencji grupy docelowej i świetna koordynacja.

Eventy promocyjne

Zajmujemy się m.in. uroczystymi otwarciami (miejsc, firm, obiektów), inauguracjami (aut, linii produkcyjnych, nowych brandów), organizacją eventów okolicznościowych (walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Dziecka, Mikołajki, Halloween itp.). Posiadamy własne zaplecze techniczne, sprawdzony zespół realizatorów, a także ogromne możliwości związane z reklamą. Działamy kompleksowo, dając klientom gotowy, ciekawy program dowolnej akcji promocyjnej.
Własna technika i scenografia
Ciekawe, innowacyjne pomysły
Większa rozpoznawalność marki

Różnorodne akcje promocyjne

Imprezy firmowe

W naszej ofercie znajduje się cały wachlarz atrakcji na eventy firmowe. Doskonale czujemy się w prowadzeniu imprez fabularyzowanych w dowolnie wybranym lub wymyślonym klimacie. Piszemy scenariusze pod potrzeby i oczekiwania klientów, tworząc nową rzeczywistość. Bazujemy przy tym na bogatej scenografii, kolorycie artystów, efekcie niespodzianki i dobrze dobranej muzyce. Organizujemy również imprezy outdoorowe w dowolnym miejscu i czasie. Pikniki, koncerty na wolnym powietrzu, team building‎, festyny, gry terenowe, CSR, Off-Road i wiele więcej. Naszą domeną są zindywidualizowane projekty, gdzie łączymy kreatywność, dobrą zabawę i działania marketingowe. Wspólnym mianownikiem każdego eventu jest sprawna koordynacja, doskonała komunikacja i szybkie reagowanie w nieprzewidzianych sytuacjach.

Barwne eventy fabularyzowane
Energetyczne imprezy outdoorowe
Własne zaplecze techniczne
Wyłącznie kreatywne pomysły

Szkolenia, konferencje

Wnikliwie i ze znawstwem eksplorujemy rynek, by możliwie najszybciej znajdować ciekawych prelegentów, z którymi nawiązujemy współpracę. Dzięki temu jesteśmy w stanie oferować najbardziej aktualne, autorskie tematy szkoleń lub realizować je zgodnie z wytycznymi klientów. Jesteśmy elastyczni tak w zakresie stopnia odpowiedzialności, jak i zakresu prac. Doświadczenie w organizacji szkoleń i konferencji przekłada się na sprawność działania i wskazywania najbardziej praktycznych rozwiązań. Można zlecić nam kompleksową obsługę, a wówczas zajmiemy się transportem i zakwaterowaniem uczestników, scenariuszem wydarzenia, zaproszeniem gości specjalnych, cateringiem, przygotowaniem kompletu materiałów drukowanych i informacji internetowych oraz wypełnieniem czasu wolnego.
Ciekawe tematy szkoleń
Najlepsi w kraju prelegenci
Kompleksowa obsługa eventu

Elastyczne warunki współpracy

Zaufali nam

Wybrane pozycje z portfolio

Porozmawiajmy o tym jak możemy pomóc Twojej firmie

Jestem Darek i będę odpowiedzialny za Twój produkt. Porozmawiajmy.