TWORZENIE STRON WWW
I E-COMMERCE

WIEMY, JAK ZWIĘKSZYĆ TWOJĄ SPRZEDAŻ!

Projektujemy i tworzymy strony WWW, sklepy internetowe, blogi i platformy sprzedażowe, a wspólnym mianownikiem naszych realizacji jest optymalizacja. W naszym portfolio znajdują się strony i e-commerce, które przygotowaliśmy dla wielu różnych branż, a każdy projekt ma zadanie skutecznie zainteresować i realnie wpłynąć na zwiększenie sprzedaży. Aby osiągnąć ten cel, wykorzystujemy tak kreatywność, jak i dostępne technologie. Do zadania podchodzimy kompleksowo, oferując takie usługi, jak: projektowanie graficzne, wizualizacje 3D, copywriting, sesje zdjęciowe, produkcję filmów promocyjnych, zdjęcia i video z drona, optymalizację pod kątem SEO i konwersji, kampanie Google Ads. Nasze strony WWW są czytelne, responsywne i dobrze przygotowane pod pozycjonowanie.

STRONY WWW I E-COMMERCE

Strona internetowa musi się oczywiście wizualnie podobać, ale przede wszystkim ma sprzedawać. Tu nie ma miejsca na kompromis. Dlatego przede wszystkim projektujemy i tworzymy realną wizję zwiększenia sprzedaży, za którą podąża zindywidualizowany projekt graficzny, dynamiczny showreel, SEO i copywriting, optymalizacja procesów oraz długofalowa strategia rozwoju.
Razem z naszymi klientami wyznaczamy cele i tworzymy strony WWW, które je osiągają. Wiemy, jak to zrobić, a naszymi sprzymierzeńcami jest doświadczenie i znajomość najnowszych technologii.

Kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy

Kreatywność, idąca w parze z nowymi technologiami

Nowoczesne, zoptymalizowane strony, które sprzedają

Responsywne, czytelne, intuicyjne WWW i e-commerce

STRATEGIE
ZWIĘKSZANIA SPRZEDAŻY I SKUTECZNOŚCI

Zależy nam, aby nasi klienci odnosili sukcesy. Dlatego pracę nad stroną internetową zaczynamy od wspólnego określenia celów. Hojnie dzielimy się naszą wiedzą, doradzając najkorzystniejsze koncepcje, czerpiąc z doświadczenia i znajomości rynku. Wizje zmieniamy w plany, a te nabierają kształtów i urzeczywistniają się w postaci gotowego projektu. Od początku do końca skupiamy się na zbudowaniu strategii zwiększenia sprzedaży, tworząc w tym celu określone rozwiązania. Budowane przez nas strony WWW pozwalają w efekcie na regularne i długofalowe pozyskiwanie klientów. Naszą mocną stroną jest także optymalizacja pod kątem konwersji, której celem jest obniżenie kosztów i usprawnienie procesów. Oferujemy także innowacyjny, efektywny program wsparcia sprzedaży, dzięki któremu identyfikowane są wchodzące na stronę WWW osoby, a następnie badane ich preferencje oraz zachowania behawioralne. Dzięki tym informacjom, budujemy kompletny profil klienta, co ma bezpośrednie przełożenie na tworzenie perspektywicznej strategii marketingowej.

Długofalowe wsparcie w procesie rozwoju biznesu

Skuteczne rozwiązania, realnie zwiększające sprzedaż

Usługa CRO – optymalizacja pod kątem konwersji

Wspólne ustalanie celów dla strony WWW i e-commerce

Artbeat Group
ul. Afrodyty 7/6, 83-010 Straszyn
kom: 509 292 071
e-mail: biuro@artbeat.com.pl

Polityka prywatności