artbeat - wiedza i doświadczenie
w projektowaniu stron i sklepów internetowych

Uwielbiamy tworzyć strony i sklepy internetowe! Ilość dostępnych nowoczesnych technologii
i rozwiązań pozwala nam na stworzenie praktycznie dowolnych realizacji.
artbeat to profesjonalne, responsywne strony i sklepy internetowe zgodne z SEO, przygotowane pod pozycjonowanie.
artbeat - projektowanie stron i sklepów internetowych - Gdańsk, Trójmiasto

050A0024

Taida Niklas Lash Collections

Producent i dystrybutor ekskluzywnych produktów do profesjonalnego przedłużania rzęs.

butik-thumb

Butik Agrafka

Butik Agrafka oferuje bogaty asortyment najmodniejszej odzieży dla kobiet. Zostaliśmy poproszeni o odświeżenie wyglądu sklepu i dostosowanie go do nowoczesnych trendów i rozwiązań.

Bearing-Black-P721597-4

Santi

Sklep santi.pl oferuje odzież roboczą i ochronną najlepszych producentów. Ubrania zapewniające niezwykły komfort pracy i bezpieczeństwo w przystępnych cenach.

paralaxa

Aldesso

Aldesso projektuje i wykonuje nowoczesne meble ze stali, kamienia oraz szkła. W szczególności wykorzystuje spieki kwarcowe, dzięki czemu efekty końcowe są niepowtarzalne. Zostaliśmy poproszenie o zaprojektowanie identyfikacji wizualnej oraz responsywnej strony internetowej dla firmy.

2-X152_18MY_027_GLHD_Device-Desktop_1366x769_tcm76-307307_desktop_1366x769

Select Automotive

Zapraszamy was do miejsca wypełnionego po brzegi rykiem widlastych ósemek, chromowanymi listwami, metalizującym lakierem i wszystkim tym, co kochamy w samochodach.

bhpzycie-thumb

BHP Życie

Głównym zamierzeniem przyświecającym nam podczas tworzenia strony dla firmy BHP Życie, było jak najlepsze przedstawienie ofert organizacji wydarzeń związanych z bezpieczeństwem.

upside-thumb

Upside Property

UPSIDE PROPERTY jest inwestorem oraz profesjonalnym zarządzającym inwestycjami w nieruchomości komercyjne, świadczącym pełen zakres ASSET MANAGEMENT, skoncentrowanym na podniesieniu wartości nieruchomości i jej pozycji na rynku.

sluspk-thumb

Galeria Słupsk

Galeria Słupsk to centrum handlowe, o powierzchni 36.000 m2, skupiające 60 markowych lokali na 3 poziomach handlowych oraz dwupoziomowy parking.

jastrzebie-thumb

Galeria Jastrzębie

Galeria Jastrzębie to sklepy i restauracje, które mają zapewnić dopływ energii podczas intensywnych zakupów. Na trzech poziomach Galerii Jastrzębie można znaleźć najnowsze kolekcje wielu znanych marek polskich i zagranicznych.

pkl-thumb

PKL FINANCE

PKL FINANCE oferuje swoim Klientom usługi z zakresu doradztwa i pomocy w uzyskaniu leasingów, kredytów oraz doborze ubezpieczeń.

jtech-thumb

J-TECH

Międzynarodowy producent łodzi wykonanych z aluminium, firma J-Tech, zleciła nam przygotowanie strony internetowej dostosowanej do wcześniej przygotowanej przez nas identyfikacji wizualnej firmy.

boom-thumb

BOOM

Boom to autorska szkoła perkusyjna założona przez Tomasza Hoffmana, współzałożyciela zespołu Sound like the end of the world oraz perkusisty trójmiejskiej formacji Mjut.

b_09

Projekt Straty

Celem projektu jest całościowe odtworzenie historii gromadzenia zbiorów artystycznych w malborskim i kwidzyńskim zamku do czasów drugiej wojny światowej, z uwzględnieniem ich późniejszych losów oraz z możliwie najpełniejszą rekonstrukcją zasobu.

fb-naglowek

Kolbudy24.pl

Portal Kolbudy24.pl powstał przy współpracy ze Stowarzyszeniem Kolbudy 24. Zadaniem portalu jest informowanie lokalnej społeczności o bieżących wydarzeniach, zmianach i przedsięwzięciach prowadzonych na terenie Gminy.

zulawskie-thumb

Żuławskie Smaki

Dla Zrzeszenia Rolników i Drobnych Producentów w Żuław i Okolic stworzyliśmy responsywną stronę internetową Żuławskie Samki.

c06d57ce3b299f7ab404a01035ac13b8-1500x900

BKG Polska

Firma Bunse-Aufzüge-GmbH oferuje od ponad 70-ciu lat dźwigi o znanej i cenionej jakości

DSC_3953

Atelier Fryzur Katarzyna Piaścik

Atelier Fryzur Katarzyna Piaścik to wyjątkowe miejsce na mapie Trójmiasta. Aby oddać klimat miejsca, w projektach postawiliśmy na czerń, biel i szarości.

mm-thumb

Miód Malina

Restauracja Miód Malina poprosiła nas nie tylko o stworzenie świeżej identyfikacji wizualnej pasującej do Straszyńskich łąk i polan, ale także responsywnej i nowoczesnej strony restauracji.

paralaxa1

Hotele Polskie

Grupa Hotele Polskie skupia Hotele w różnych częściach Polski poprzez urokliwy Poznań, malowniczy i zjawiskowy Gdańsk, nadmorski Hel oraz niebawem przepiękną Krynicę-Zdrój. Zostaliśmy poproszeni o stworzenie identyfikacji wizualnej grupy.

cht-thumb

CHT

CH Technika chłodnicza to producent wentylatorowych chłodni wody, dostawca pomp, wymienników ciepła oraz armatury rurociągowej i okołopompowej. Stronę internetową dla naszego Klienta utrzymaliśmy w kolorystyce logotypu. Dominuje tu biel, oraz odcienie niebieskiego.

piekno-thumb

Witaj Piękno! Marta ubiera

Witaj Piękno! Marta ubiera – to strona znakomitej kreatorki wizerunku – stylistki – Marty Kubiczek – Stefańskiej, z którą nasza agencja współpracuje od początku swojej działalności. Strona skierowana jest głównie do kobiet, dlatego przygotowana została w tonacji jasnej, lekkiej i eleganckiej.

dj-thumb

Dj Bartek

Strona Bartka Różewskiego, którą mieliśmy przyjemność tworzyć podkreślać ma profesjonalizm świadczonych usług, ale też pomysłowość i kreatywność Dj-a.

blonde-thumb

Blonde Party

Imprezy to coś, co damska część naszego zespołu lubi najbardziej. Z niekłamanym entuzjazmem podeszliśmy do budowy nowej strony internetowej dla naszej Klientki – Magdaleny Lesińskiej.

draco-thumb

Draco

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne DRACO współpracuje z artbeat już od kilku lat. Firma prowadzi usługi z zakresu badań nieniszczących oraz oceny stanu technicznego konstrukcji stalowych. Strona, którą przygotowaliśmy miała w pełni oddać techniczny charakter działalności.

pabc-thumb

PABC

PABC to strona internetowa, którą zespół Artbeat stworzył na zlecenie amerykańskiego zrzeszenia przedsiębiorców pochodzenia polskiego.

paralaxa

Hotel Hel

Hotel Hel to pierwszy czterogwiazdkowy Hotel w Helu. Znajduje się on w jednym z najpiękniejszych miast nad polskim morzem. Poproszono nas o stworzenie pełnej identyfikacji wizualnej nowej inwestycji, która zawiera także projekty graficzne dla restauracji Półwysep.

agroline-thumb

Agroline

Agroline prowadzi sprzedaż mięsa ściśle współpracując z największymi zakładami i ubojniami drobiu, wieprzowiny i wołowiny. Działalność firmy obejmuje również pośrednictwo handlowe w zakresie obrotu towarami masowymi takimi jak nawozy sztuczne, zboża, metale, żywność.

doportfolio3

Oblężenie Malborka

Jest to jeden z najsłynniejszych festiwali kultury średniowiecznej w Europie. Już drugi raz powierzono nam przygotowanie materiałów promujących to wydarzenie.

kantor-thumb

Wymiana waluty

Firma ALPIN, właściciel sieci trójmiejskich kantorów, poprosił nas o stworzenie strony internetowej prezentującej punkty wymiany walut oraz aktualne kursy.

tipomega

Tipomega

TIPOMEGA® jest systemem termicznej izolacji złącza liniowego chronionej przed ogniem. Stosuje się go w celu ograniczenia mostka termicznego w miejscu połączenia zewnętrznych elementów żelbetowych.

foneszop-thumb

Foneszop

FoneSzop to firma, która jest odpowiedzią na oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników nowych technologii – prowadzi serwis oraz sprzedaż smartfonów i tabletów.

OceanView 43

Yacht Project

Z firmą Yacht Project pracujemy od 2012 roku. Zajmujemy się pełną obsługą graficzną firmy.

hotel_skipper_rewa-1

Hotel Skipper Rewa

Hotel Skipper**** to nowoczesny 4-gwiazdkowy obiekt hotelowy w Rewie o wysokim standardzie i marynistycznym stylu wnętrz.

71st_0030

ABR Builders

Remonty luksusowych rezydencji na Manhattanie, często charakterystycznych dla kamienicy i rezydencji z brązu, należą do najbardziej złożonych i trudnych przedsięwzięć budowlanych w Nowym Jorku. ABR BUILDERS LLC realizuje te projekty z nienaganną jakością, z poszanowaniem wymagań właściciela i wizji architekta, a przede wszystkim z satysfakcji z tworzenia rezydencji tak wyjątkowych jak nasi klienci.

photodune-439320-pilates-class-in-a-gym-s

BlueFit Centrum Zdrowej Sylwetki

Projekt strony internetowej dla BlueFit Centrum Zdrowej Sylwetki

icpol-thumb

Ivpol – North

IVPOL-NORTH oferuje fachową współpracę w zakresie kompleksowego zaopatrzenia Klientów w farby, lakiery i akcesoria lakiernicze.

nowa_osowa10

Margo PB

Dla trójmiejskiego dewelopera stworzyliśmy szereg materiałów promocyjnych, w tym kilka stron internetowych inwestycji.

paralaxa

Green Dream Boats

Green Dream Boats to młoda, dynamicznie rozwijająca się stocznia, założona przez ludzi z pasją. Stworzyliśmy stronę internetową, która przedstawia wizję, pasję i ekologiczny zapał firmy.