Taida Niklas Lash Collections

producent i dystrybutor ekskluzywnych produktów do profesjonalnego przedłużania rzęs.

Firma Taida Niklas poprosiła nas o stworzenie strony internetowej dla Klientek Indywidualnych oraz sklepu internetowego stanowiącego platformę zakupową produktów Taida Niklas Lash Collections. Odbiorcą witryny promującej salon przedłużania rzęs są Klientki Indywidualne, natomiast sklep internetowy stanowi platformę B2B, którego odbiorcą są profesjonalne salony zajmujące się przedłużaniem rzęs.

Witrynę postanowiliśmy oprzeć na stronie wiodącej (landing page), która ułatwia wybór interesującej nas kategorii oferowanej przez firmę Taida Niklas.

Po kliknięciu w ikonę „Salon”, przekierowani zostajemy ze strony wiodącej do podstrony salonu Taida Niklas, który swoim klientkom oferuje usługi profesjonalnej stylizacji rzęs metodami klasycznymi i objętościowymi

Po kliknięciu w ikonę „Produkty”, przekierowani zostajemy ze strony wiodącej do podstrony sklepu Taida Niklas, który stanowi platformę zakupową produktów oraz jest miejscem, pozyskiwania profesjonalnej wiedzy w zakresie przedłużania i stylizacji rzęs.

Strona została opracowana na platformie WooCommerce i zoptymalizowana pod kątem SEO i SEM. Silnik strony wyposażony jest w narzędzia biznesowe wspomagające sprzedaż i obsługę klienta.

Statystyki pokazują, że większość użytkowników Internetu do przeglądania treści korzysta z urządzeń mobilnych. Jednym ze standardów Artbeat jest tworzenie stron internetowych i sklepów internetowych, które są automatycznie responsywne (RWD).