Select Automotive - miejsce, gdzie spełniają się motoryzacyjne marzenia

Select Automotive jest jedną z największych firm brokerskich w Unii Europejskiej. Umożliwia zakup samochodów luksusowych wszystkich marek przez Internet. Właściciel Polskiego oddziału - Piotr Dobrowolski, wielokrotny Mistrz Polski w wyścigach samochodowych i motocyklowych -poprosił nas o stworzenie strony internetowej, która zachęci miłośników motoryzacji do spełnienia swoich marzeń w najbardziej przystępnych cenach na rynku. Zapraszamy was do miejsca wypełnionego po brzegi rykiem widlastych ósemek, chromowanymi listwami, metalizującym lakierem i wszystkim tym, co kochamy w samochodach.

Naszym celem było zaprezentowanie wszystkich samochodów tak, by zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających pasjonatów.

Wyjątkowe i ekskluzywne samochody zasługują na odpowiednią oprawę wizualną. Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby wyeksponować atuty prezentowanych modeli zarówno od strony ich designu jak i specyfikacji technicznej.

Dzięki częstym szkoleniom i testom samochodów pracownicy firmy Select-Automotive profesjonalnie doradzają każdemu, kto zastanawia się nad kupnem nowego auta. Zespół Select Automotive tworzą ludzie zakochani w motoryzacji, między innymi Mistrz Polski w gokartach, maniacy driftu oraz wielu pasjonatów szeroko pojętej motoryzacji.

Statystyki pokazują że większość użytkowników internetu do przeglądania treści korzysta z urządzeń mobilnych. Jednym z naszych standardów jest tworzeń stron internetowych, które są automatycznie responsywne (RWD).