Uniwersytet Gdański

Uniwersytet Gdański jest największym uniwersytetem w województwie pomorskim, znajduje się w pierwszej dziesiątce uniwersytetów w Polsce. Z uczelnią współpracujemy już od wielu lat.

W 2018r. stworzyliśmy m.in. folder promocyjny w formatach 20x20 cm oraz 21x30 cm. Folder zachęcać ma absolwentów szkół średnich do podjęcia nauki na Uniwersytecie Gdańskim. Z dostarczonych przez uczelnię profesjonalnych zdjęć, wybraliśmy fotografię przedstawiającą studentów. Dzięki wykorzystaniu zdjęcia w projekcie, odbiór folderu przez młodych ludzi jest bardziej entuzjastyczny.

Uniwersytet Gdański jest chętnie wybierany przez studentów zagranicznych. Materiały promocyjne projektujemy z myślą o grupie docelowej. Broszę zaprojektowaliśmy także w języku rosyjskim.

Zaprojektowaliśmy reklamę prasową dla studiów niestacjonarnych oraz podyplomowych. Tym razem naszą grupą docelową były głównie osoby wcześniej studiujące, więc postawiliśmy na profesjonalizm i powagę uczelni.

Stworzyliśmy także plakaty reklamowe, które rozmieszczone zostały w wagonach trójmiejskiej szybkiej kolei miejskiej.

Uniwersytet Gdański zdecydował się także na kampanię billboardową na terenie trójmiasta. Uniwersytet Gdański to nie tylko wartościowa wiedza, ale także nowe znajomości i ciekawe przedsięwzięcia. To właśnie chcieliśmy przekazać w kampanii billboardowej.