Taida Niklas Lash Collections

Projekty 3D

Taida Niklas Lash Collections niewątpliwie wypracowuje sobie pozycję lidera w nowoczesnym, kreatywnym sposobie prezentowania produktów. Projekty opakowań, e-commerce, komunikacja z klientami, social media są nasycone wysokiej jakości grafikami, w tym projektami, wizualizacjami i animacjami 3D, które również mamy okazję tworzyć dla tej prężnie rozwijającej się marki.

NASZE ZADANIE

Firma Taida Niklas Lash Collections cyklicznie zleca nam przygotowanie projektów 3D produktów kosmetycznych. Naszym zadaniem jest przeniesienie rzeczywistości do świata wirtualnego, gdzie wszystko jest możliwe.

CELE DO ZREALIZOWANIA

Naszym celem jest, tworzenie takich projektów 3D i osadzanie ich w takim otoczeniu, by produkty oferowane przez naszego Klienta kojarzyły się z luksusem, oferowanym przez światowych liderów w branży beauty. Wizualizacje produktów, opakowań i akcesoriów przygotowywane dla Taida Niklas Lash Collections są zatem dynamiczne, nasycone barwami i światłem, wiernie odwzorowując rzeczywiste tekstury,
a jednocześnie uwydatniając mocne strony produktów i opakowań.

PROCES TWORZENIA PROJEKTÓW 3D

Etap I – Przekazanie produktu

Klient przekazuje nam swoje produkty, abyśmy mogli wiernie odwzorować rzeczywiste tekstury i materiały.

Etap II – Tworzenie bryły

 

Projektowanie 3D rozpoczynamy zawsze od modelowania brył opakowań, kosmetyków lub akcesoriów. Ważne jest zachowanie faktycznych kształtów, wymiarów i proporcji.

Etap III – Tworzenie tekstur i materiałów

 

Dochodzimy do naprawdę wymagającego etapu. Musimy dokładnie obliczyć, jakie parametry mają mieć tekstury i materiały wirtualnych produktów, by w 100% oddawały realia produktów fizycznych.
Plastikowe opakowanie musi wyglądać, jak prawdziwy plastik. A etykieta ma sprawiać wrażenie naklejonej w rzeczywistości. Zwracamy uwagę nawet na takie detale, jak jej grubość! Nie ma miejsca na kompromisy.

Etap IV – Tworzenia tła i scenerii

 

To bardzo emocjonujący i najbardziej spektakularny moment w naszej pracy.

To czas na umieszczanie produktów 3D na dowolnym tle, dodawanie interesującego oświetlenia, zabawa środowiskiem, w którym produkty mogą być umieszczone.

Ten proces trwa najdłużej i powstaje z niego zazwyczaj wiele propozycji, wizualizujących
sytuacje rzeczywiste lub surrealistyczne. To niezwykle ważny etap zadania, ponieważ szukamy najlepszych rozwiązania na prezentowanie produktów marki w przyszłości, na bieżąco wdrażając wszelkie sugestie Klienta.

EFEKTY

Przygotowane przez nas projekty i wizualizacje 3D wpasowują się w estetyczny
klimat topowych marek, a na tym bardzo zależy Klientowi. Wybrane rendery są wykorzystywane m.in. do kampanii marketingowych w social mediach, wysyłane w newsletterach, umieszczane w sklepie internetowym

„ Profesjonalna agencja na światowym poziomie w zakresie designu (…) Fenomenalna obsługa klienta, terminowość i kreatywność.”

Jake Niklas
CEO Taida Niklas Lash Collections