IDENTYFIKACJA WIZUALNA

ART OF BUSINESS

Art Of Business to zespół specjalistów, którzy od ponad 10 lat wspierają przedsiębiorców swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej.

LOGOTYP

Logotyp korzysta z odważnej stanowczej czerwieni oraz ponadczasowej czerni. Połączenie geometrycznego, stanowczego kroju pisma z odręcznym przedstawia profesjonalne podejście do biznesu z nutą finezji.

ULOTKI

Ze względu na charakter działalności firmy, ulotki posiadają dużą ilość informacji, które rozmieściliśmy w logiczny, czytelny sposób dbając o hierarchię tekstu.

FILM PROMOCYJNY

Oprócz statycznej grafiki informującej o firmie, przygotowaliśmy atrakcyjny wizualnie film promocyjny, przedstawiający zakres działać firmy.

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded.
I Accept

STRONA INTERNETOWA

Stronę internetową zaprojektowaliśmy tak, by użytkownik jak najszybciej zdobył potrzebne informacje oraz by poznał zakres działań firmy.

PLATFORMA E-LEARNIGNOWA

Stworzyliśmy nowoczesną platformę elearningową, pozwalającą zdobyć wiedzę i wymagane zaświadczenia w zakresie BHP i RODO całkowicie on-line. Wygląd sprawia, że użytkownik może maksymalnie skupić się na treści szkoleń.

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded.
I Accept