Portfolio2019-03-15T11:34:34+01:00
agencja reklamowa Gdańsk

artbeat - wiedza i doświadczenie

Uwielbiamy tworzyć! I bardzo mocno wierzymy w to, że kiedy tworzy się z prawdziwą pasją – wszystko zaczyna działać tak, jak powinno.
artbeat to profesjonalne strony i sklepy internetowe, projekty graficzne, spektakularne kampanie oraz zadowolenie klientów.

paralaxa

INDAI Apartamenty

Firma INDAI koncentruje się na pozyskiwaniu terenów położonych w najbardziej prestiżowych lokalizacjach Trójmiasta. Znakiem rozpoznawczym firmy są kameralne budynki apartamentowe. Nasza agencja została poproszona o stworzenie identyfikacji wizualnej dewelopera oraz nowo powstających inwestycji.

reklama

Toyota Walder

Na prośbę autoryzowanego salonu samochodowego Toyota Walder z Gdyni stworzyliśmy szereg graficznych materiałów promocyjnych.

doportfolio3

Oblężenie Malborka

Jest to jeden z najsłynniejszych festiwali kultury średniowiecznej w Europie. Już drugi raz powierzono nam przygotowanie materiałów promujących to wydarzenie.

tipomega

Tipomega

TIPOMEGA® jest systemem termicznej izolacji złącza liniowego chronionej przed ogniem. Stosuje się go w celu ograniczenia mostka termicznego w miejscu połączenia zewnętrznych elementów żelbetowych.

paralaxa

Koleje Wielkopolskie

Koleje Wielkopolskie zapewniają usługi transportowe na rozległym obszarze co wiąże się z dużą ilością informacji, które mieliśmy rozmieścić w estetyczny sposób na ograniczonej przestrzeni.

paralaxa

Uniwersytet Gdański

Uniwersytet Gdański jest największym uniwersytetem w województwie pomorskim i znajduje się w pierwszej dziesiątce uniwersytetów w Polsce. Z uczelnią współpracujemy już od wielu lat.

paralaxa1

Hotele Polskie

Grupa Hotele Polskie skupia Hotele w różnych częściach Polski poprzez urokliwy Poznań, malowniczy i zjawiskowy Gdańsk, nadmorski Hel oraz niebawem przepiękną Krynicę-Zdrój. Zostaliśmy poproszeni o stworzenie identyfikacji wizualnej grupy.

paralaxa

Hotel Hel

Hotel Hel to pierwszy czterogwiazdkowy Hotel w Helu. Znajduje się on w jednym z najpiękniejszych miast nad polskim morzem. Poproszono nas o stworzenie pełnej identyfikacji wizualnej nowej inwestycji, która zawiera także projekty graficzne dla restauracji Półwysep.

paralaxa

Gdański Uniwersytet Medyczny

Początek współpracy z uczelnią sięga roku 2013. W kampanii dla studentów na rok 2019 zostaliśmy poproszeni o stworzenie materiałów promocyjnych. Naszym zadaniem było przedstawienie szczegółowej i obszernej oferty Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

volume logo

BeBeauty

Be Beauty to nowoczesny salon kosmetyczny, dla którego mieliśmy przyjemność projektować logotyp oraz szereg materiałów promocyjnych.

julio-rivera-184799-unsplash

Silver Rock

Silver Rock Investment Sp. z o.o , to grupa inwestycyjna specjalizująca się w realizacji wszelkich aspektów, zarówno budowlanych jak i administracji wielorodzinnych projektów na Manhattanie.

OceanView 43

Yacht Project

Z firmą Yacht Project pracujemy od 2012 roku. Zajmujemy się pełną obsługą graficzną firmy.

Depositphotos_81739404_original

Agencja Rozwoju Pomorza

Agencja Rozwoju Pomorza S.A. działa na rzecz harmonijnego rozwoju Pomorza: pomaga przedsiębiorcom, instytucjom otoczenia biznesu i samorządom lokalnym, inicjuje i wspiera przedsięwzięcia gospodarcze o znaczeniu regionalnym.

zeszyt-cwiczen-

Urząd Miasta Gdynia

Przygotowanie materiałów do kampanii Odprowadzam Sam 2015 dla uczniów przedszkoli miasta Gdynia

main_pliszka2

Pliszka

Firma PLISZKA powstała w 1989 roku. 30-letnie doświadczenie i wiele zrealizowanych inwestycji sprawiły, że cieszy się opinią eksperta w zakresie inżynieringu przeciwpożarowego. Jako lider w swojej branży nie ustaje w poszukiwaniu nowych rozwiązań z zakresu ochrony przeciwpożarowej.

hotel_skipper_rewa-1

Hotel Skipper Rewa

Hotel Skipper**** to nowoczesny 4-gwiazdkowy obiekt hotelowy w Rewie o wysokim standardzie i marynistycznym stylu wnętrz.

71st_0030

ABR Builders

Remonty luksusowych rezydencji na Manhattanie, często charakterystycznych dla kamienicy i rezydencji z brązu, należą do najbardziej złożonych i trudnych przedsięwzięć budowlanych w Nowym Jorku. ABR BUILDERS LLC realizuje te projekty z nienaganną jakością, z poszanowaniem wymagań właściciela i wizji architekta, a przede wszystkim z satysfakcji z tworzenia rezydencji tak wyjątkowych jak nasi klienci.

c06d57ce3b299f7ab404a01035ac13b8-1500x900

BKG Polska

Firma Bunse-Aufzüge-GmbH oferuje od ponad 70-ciu lat dźwigi o znanej i cenionej jakości

dsc06845

CH Technika Chłodnicza

Ch Technika Chłodnicza jest firmą produkcyjną, której podstawową działalnością są wentylatorowe chłodnie wody. W chwili obecnej, w różnych gałęziach przemysłu, pracuje ponad 1 500 chłodni produkcji Ch Technika Chłodnicza.

slider01

4Fighter

Napój energetyzujący, gazowany. Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego przeznaczony dla osób dorosłych. Wskazany z okresach wzmożonego wysiłku fizycznego i psychicznego.

ensto-logo-01

Ensto

Ensto dostarcza inteligentne rozwiązania elektryczne, aby poprawić bezpieczeństwo, funkcjonalność i wydajność sieci energetycznych, budynków i transportu. Kampania: stała współpraca przy projektowaniu materiałów graficznych. Cel: kreacja wizerunki marki nowoczesnej i proekologicznej.

novonord-logo-woda

Novonord

NovoNord jest największym w kraju producentem urządzeń samoobsługowych na potrzeby stacji paliw, centrów mycia i konserwacji pojazdów, warsztatów, salonów samochodowych itp.

nordcoop wnetrze1 002a

Nordcoop

Seria kampanii reklamowych związanych z nowymi inwestycjami. Cel: zwiększenie sprzedaży mieszkań.

zre

ZRE

Cel: atrakcyjna kreacja nawiązująca do działalności firmy. Opis działania: projekt całorocznego kalendarza ściennego.

radisson-www

Radisson BLU Hotel Gdańsk

Stała współpraca: projektowanie graficzne oraz zapewnianie wydruków wg bieżących potrzeb klienta

photodune-439320-pilates-class-in-a-gym-s

BlueFit Centrum Zdrowej Sylwetki

Projekt strony internetowej dla BlueFit Centrum Zdrowej Sylwetki

łazienki-4 kopia

FEMAX / PURMO

Kampania: coroczne projekty kalendarzy. Cel: wzmocnienie świadomości marki oraz promocja produktów. Opis działania:
seria kalendarzy ściennych.

_TG_1565

Marcopol

Marcopol to wiodący producent i dostawca elementów złącznych dla wielu gałęzi przemysłu w Polsce i na całym świecie. Założona w 1985 roku firma posiadająca oddziały w 12 polskich miastach oraz 4 filie zagraniczne, w tym na Litwie, w Estonii i w Rosji.

pihouse-brand

Pi House

Stworzenie jednolitej identyfikacji marki. Opis działania: projekt nowoczesnego logotypu oraz elementów identyfikacji.

rozkladowka1

Adamus

Hurtownia wina i piwa Adamus. Kampania: comiesięczna gazetka reklamowa. Cel: informacja o nowych promocjach i aktualnej ofercie.

kalendarz-glowka-black-2bb

Smurfit Kappa

Coroczne projekty kalendarzy ściennych oraz projekty akcydensów. Opis działania: kreacja graficzna łącząca specyfikę produktów klienta (wszechstronne opakowania kartonowe) z zamiłowaniem do sztuki i elegancji.

galeriaprzymorze-thumb

Galeria Przymorze

Kampania: całoroczna kampania outdoorowa. Cel: wzmocnienie świadomości marki. Opis działania: seria jednolitych graficznie billboardów dostosowanych do pory roku.

pcc16-poprawione-pomarancz-hi-res

PCC Intermodal

Kampania: przygotowanie projektu graficznego nawiązującego do działalności klienta oraz produkcja kalendarzy promujących hasło przewodnie firmy – PCC Intermodal „for a better future”

gpec-citylight-wizualka

GPEC

Stworzenie spójnej wizerunkowo kampanii pod wspólnym hasłem reklamowym „Myśl o nas CIEPŁO”. W tym działania outdoor, ulotki, akcje reklamowe, grafiki informacyjne na rewersach faktur oraz oklejenia aut firmowych.

riviera-01

Riviera

Dla Centrum RIVIERA w Gdyni stworzyliśmy serię plakatów informacyjnych oraz odpowiadających im grafik na facebook’a.

Depositphotos_10052122_original

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego

Seria folderów informacyjnych o programach prowadzonych w ramach funduszy europejskich

nowa_osowa10

Margo

Dla trójmiejskiego dewelopera stworzyliśmy szereg materiałów promocyjnych, w tym kilka stron internetowych inwestycji.

Depositphotos_4958984_original

Telkom Telmor

Telkom Telmor to polska firma wyznaczająca najwyższe standardy w zakresie kreowania rozwiązań w świecie sygnałów i technologii. Aby właściwie oddać charakter firmy, w projektach postawiliśmy na nowoczesny design zachowany w błękitno białej kolorystyce.

Depositphotos_90099096_original

Tokyo Sushi

Tokyo Sushi to niewątpliwie jedna z najlepszych restauracji sushi w Trójmieście. Oddając niepowtarzalny klimat miejsca, stworzyliśmy nowoczesne menu oraz szereg materiałów promocyjnych na potrzeby promocji marki.

shutterstock_549195883

Eko Komes

Eko Komes specjalizuje się w dystrybucji ekologicznych środków do neutralizacji i usuwania zanieczyszczeń, a także w sprzedaży chemii przemysłowej, sorbentów i środków czyszczących.

GettyImages-699419792

Interplastic

Współpraca z Interplastic rozpoczęła się w 2014 roku. Dla dostawcy najwyższej jakości sprzętu sportowego stworzyliśmy szereg materiałów promocyjnych.

File name      	:DSCN1613.JPG
File size      	:371.0KB(379896Bytes)
Shoot date      	:2001/10/13 16:29:41
Picture size     	:1600 x 1200
Resolution      	:72 x 72 dpi
Number of bits    	:8bit/channel
Protection attribute 	:Off
Hide Attribute    	:Off
Camera ID      	:N/A
Model name      	:E995
Quality mode     	:NORMAL
Metering mode    	:Multi-pattern
Exposure mode    	:Programmed auto
Flash        	:No
Focal length     	:8.2 mm
Shutter speed    	:1/175.9second
Aperture       	:F5.3
Exposure compensation	:0 EV
Fixed white balance 	:Auto
Lens         	:Built-in
Flash sync mode   	:N/A
Exposure difference 	:N/A
Flexible program   	:N/A
Sensitivity     	:Auto
Sharpening      	:Auto
Curve mode      	:N/A
Color mode      	:COLOR
Tone compensation  	:AUTO
Latitude(GPS)    	:N/A
Longitude(GPS)    	:N/A
Altitude(GPS)    	:N/A

Amitom

Amitom to lider w zarządzaniu nieruchomościami na rynku trójmiejskim. Firma zaufała nam podczas rebrandingu – mieliśmy przyjemność zająć się stworzeniem nowej identyfikacji wizualnej dla firmy.

DSC_3953

Atelier Fryzur Katarzyna Piaścik

Atelier Fryzur Katarzyna Piaścik to wyjątkowe miejsce na mapie Trójmiasta. Aby oddać klimat miejsca, w projektach postawiliśmy na czerń, biel i szarości.

paralaxa

Green Dream Boats

Green Dream Boats to młoda, dynamicznie rozwijająca się stocznia, założona przez ludzi z pasją. Stworzyliśmy stronę internetową, która przedstawia wizję, pasję i ekologiczny zapał firmy.

paralaxa

Aldesso

Aldesso projektuje i wykonuje nowoczesne meble ze stali, kamienia oraz szkła. W szczególności wykorzystuje spieki kwarcowe, dzięki czemu efekty końcowe są niepowtarzalne. Zostaliśmy poproszenie o zaprojektowanie identyfikacji wizualnej oraz responsywnej strony internetowej dla firmy.

2-X152_18MY_027_GLHD_Device-Desktop_1366x769_tcm76-307307_desktop_1366x769

Select Automotive

Zapraszamy was do miejsca wypełnionego po brzegi rykiem widlastych ósemek, chromowanymi listwami, metalizującym lakierem i wszystkim tym, co kochamy w samochodach.

portgdynia-cover

Port Gdynia

Gdyński Port zwrócił się do nas z prośbą o stworzenie kalendarzy na 2019 rok.
Postanowiliśmy w kreatywny sposób wykorzystać atrakcyjne zdjęcia z życia portu oraz sygnet logotypu.

Fot.MaciejKosycarz_KFP-1800x1200

Gdańskie Autobusy i Tramwaje

Spółka Gdańskie Autobusy i Tramwaje poprosiła nas o stworzenie kalendarza. Założeniem było, żeby nie pokazywać dosłownie pojazdów spółki, lecz w humorystyczny sposób przedstawić zalety komunikacji miejskiej.

ecol

Ecol-Unicon

Firma Ecol-Unicon jest czołowym producentem urządzeń ochrony wód. Poprosiła nas o przygotowanie materiałów promocyjnych.

lotos-kalendarz-FINAL-

Lotos Air BP

Firma Lotos Air BP poprosiła nas o stworzenie kalendarza przedstawiającego jej doświadczenie i profesjonalizm w dziedzinie paliw lotniczych.
Korzystając ze zdjęć z profesjonalnej sesji zdjęciowej mogliśmy stworzyć bardzo interesujący efekt.

050A0024

Taida Niklas Lash Collections

Producent i dystrybutor ekskluzywnych produktów do profesjonalnego przedłużania rzęs.

domy-pod-korona-folder-FINALNA-DRUK-wnetrze

Allcon – Domy pod Koroną

Allcon, jedna z największych firm deweloperskich w Trójmieście, potrzebowała pomocy w stworzeniu spójnej wizerunkowo kampanii swojej najnowszej inwestycji. Naszym zadaniem było zaprojektowanie unikatowego logotypu oraz materiałów promocyjnych.

mm

Miód Malina

Restauracja Miód Malina poprosiła nas o stworzenie świeżej identyfikacji wizualnej pasującej do Straszyńskich łąk i polan. Naszym zadaniem było połączenie tętniącego życiem kwiecistego otoczenia z nowoczesnym charakterem kuchni.