it works!

Nasza kreatywność w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem sprawia, że Artbeat to niezawodne kampanie i sukces klienta! Nasze pomysły pulsują energią i siłą.

Od początku swojej działalności Artbeat za nadrzędny cel stawia sobie połączenia innowacyjności i profesjonalizmu, co przekłada się na spektakularne kampanie oraz zadowolenie klientów. Wszystkie działania marketingowe wdrażane przez nasz zespół są przemyślane, wynikają z badań rynku oraz potrzeb konsumentów.

Nasze koncepcje powstają w zbiorowym procesie twórczym, który jest nieustannym maratonem pomysłów. W każdym z nas hula dusza nieujarzmionej fantazji, manifestująca się w kalejdoskopie osobliwych koncepcji. Okraszamy to uśmiechniętą energią i naprawdę przyjazną atmosferą.

odciski_P

Paulina Armatowska
CEO

Miłościwie panująca twórczyni agencji i jej dobry, wiecznie nad wszystkim czuwający duch. Działa konkretnie, pięknym uśmiechem sprytnie kamuflując mocną rękę zarządzania. Ma niezwykły dar motywowania ludzi do rozwoju i podejmowania nowych wyzwań.

odciski_D

Dariusz Armatowski
Account Director

Naprawdę dobry, sprawny, operatywny, wszędobylski i wszystkowidzący szef zespołu. Dyrektor od spraw bieżących, potencjalnych i tylko teoretycznie niemożliwych. Zawrotnie szybki za kierownicą, oczekuje od swojego zespołu bicia kolejnych rekordów.

odciski_M

Mateusz
Graphic Designer

Siedemnaście lat doświadczenia w zawodzie ma prawo budzić respekt i on to słusznie wykorzystuje. Zlecenia realizuje w zawrotnym tempie, hojnie obdarowując swoją niezwykłą kreatywnością. Ma imponującą wiedzę, świetne pomysły i potężny upór, kiedy walczy o dobro klienta.

odciski_J

Jan
Graphic Designer

Agencyjny pogromca projektów 3D, tworzący wirtualną rzeczywistość z lekkością baletnicy. Równie dobrze radzi sobie z tradycyjnymi projektami graficznymi, sprawnie żonglując koncepcjami. Rozumie, jak czują i postrzegają nas klienci i dyscyplinuje pozostałych swoją wiedzą.

odciski_L

Lidiia
Junior Graphic Designer

Młoda, zwinna graficzka, która nie łapiąc zadyszki, asystuje starszym kolegom z zespołu. Tworzy grafikę użytkową w zatrważającym skupieniu i co chwilę zgłasza wykonanie zadania. Ma ogromny apetyt na naukę, godne podziwu tempo pracy i serdeczne podejście do zadań.

odciski_K

Kamila
Junior Account Manager

Mając takich szefów, po prostu musi być i jest dobra w wykonywaniu codziennych obowiązków. Jej zadaniem jest pozyskiwanie i obsługa klientów oraz koordynacja zadań zespołu. Dysponuje niezwykłymi narzędziami, a jest to dobra energia, uśmiech, determinacja, telefon i Excel.

odciski_A

Andżelika
Copywriter

Twórczyni tekstów, która wie, jak okiełznać słowa, by sumiennie pracowały na zysk klientów. Pisze od kilkunastu lat, a swoim doświadczeniem podzieliła się w wydanej książce z poradami. W agencji siedzi w kątku, groźnie łypiąc na tych, którzy zaburzają jej proces twórczy.

Artbeat Group
ul. Afrodyty 7/6, 83-010 Straszyn
kom: 509 292 071
e-mail: biuro@artbeat.com.pl

Polityka prywatności