COPYWRITING

PISZEMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ BIZNESU

Każdy biznes wymaga odpowiednio dobranych słów, które opisują profil przedsiębiorstwa, prezentują ofertę, zachęcają do współpracy. Copywriting polega zatem na tworzeniu dla firm takich tekstów, które mają zwrócić uwagę, zainteresować i wywołać w czytającym nieodpartą ochotę, by kupić, dowiedzieć się więcej, podjąć z góry założone działanie. Aby tak pisać, trzeba rozumieć zasady biznesu, mechanizmy podejmowania decyzji i preferencji społecznych. Nasi copywriterzy wiedzą, jak trafić do konkretnej grupy docelowej i formułować teksty, by realnie odpowiadały na potrzeby i generowały sprzedaż naszym klientom. W ofercie Artbeat znajdują się wszelkie teksty sprzedażowe: nazwa dla firmy, nazwa produktu, slogan, hasło reklamowe, posty na Facebooka, opisy produktów, usług czy osób, teksty na bilbordy. A także formy długie, jak: teksty na strony internetowe, teksty do ofert, katalogi, ulotki, foldery, artykuły sponsorowane, wywiady, bio, scenariusze spotów reklamowych, artykuły na bloga.

SEO COPYWRITING

Oferujemy usługi SEO copywritingu, polegajace na umiejętnym nasyceniu oryginalnych tekstów wyrazami i frazami, które zainteresują potencjalnych klientów i jednocześnie pomogą nakierować roboty Google na wybrane słowa kluczowe. Zadaniem naszych copywriterów jest znalezienie złotego środka i stworzenie takich treści, które będą jednocześnie atrakcyjne dla ludzi i dla pozycjonowania. Zajmujemy się profesjonalnym przygotowywaniem nowych tekstów oraz przeredagowaniem już istniejących. Piszemy na strony WWW, do artykułów sponsorowanych, na firmowe i osobiste blogi, na potrzeby social mediów czy opisy firm w katalogach internetowych. Gotowe treści są unikatowe, poprawne stylistyczne oraz ciekawe dla czytających.

Unikatowe, oryginalne treści dla wszystkich branż

Teksty nasycone odpowiednimi słowami kluczowymi

Tworzenie nowych lub przeredagowywanie obecnych

Treści atrakcyjne zarówno dla ludzi i robotów Google

TEKSTY NA BLOGA

Pisanie przez naszych copywriterów artykułów blogowych dla firm ma wiele wspólnego z SEO copywritingiem. Tworzymy bowiem wpisy naprawdę ciekawe merytorycznie dla odbiorców, ale wplatamy w nie linki do produktów oraz właściwe słowa kluczowe pod wyszukiwarki. W efekcie powstaje zoptymalizowany, a jednocześnie atrakcyjny artykuł, który wciąga i generuje chęć dokonania zakupu. Naszą mocną stroną jest fakt, że sami przeprowadzamy badania rynku, gromadzimy niezbędne informacje i na ich podstawie piszemy teksty na blogi. Nasza samodzielność jest znaczącym odciążeniem dla klientów, którzy bez angażowania własnego czasu, otrzymują gotowy materiał, mający znaczące przełożenie na rozwój biznesu. Wpisy na bloga należą do najbardziej efektywnych narzędzi marketingu internetowego i budują silne relacje z konsumentami.

Kompleksowe prowadzenie blogów firmowych

Wszystkie wpisy przygotowywane samodzielnie

Oryginalne, merytoryczne i ciekawe tematy

Teksty, zawierające linki, frazy i słowa kluczowe

Artbeat Group
ul. Afrodyty 7/6, 83-010 Straszyn
kom: 509 292 071
e-mail: biuro@artbeat.com.pl

Polityka prywatności