COPYWRITING

Wyciskamy sukces z każdego słowa!

Ty masz biznes do wypromowania, a my mamy szczwanego copywritera.
Upolujemy dla Ciebie sukces, a naszą przynętą będą zwarte i gotowe do działania słowa!

Czym jest copywriting?

Biznes wymaga słów, a każde z nich potrzebuje osoby, które je zgrabnie i świadomie ułoży w szeregu. Tu nie ma miejsca na przypadki! Każdy wyraz ma tyko jeden cel – służyć w dobrej sprawie. Copywriting polega na tworzeniu dla firm takich tekstów, które mają zwrócić uwagę, zainteresować i wywołać nieodpartą ochotę, by… kupić, dowiedzieć się więcej, podjąć z góry założone działanie.

Kim jest copywriter?

To władca i pogromca słów. Wie, jak ich użyć, by trafiły do konkretnej grupy docelowej i wywołały apetyt na więcej. Copywriter rozumie zasady biznesu, mechanizmy podejmowania decyzji i preferencji społecznych. On wchodzi w głowy i serca innych, by z bliska przyjrzeć się pragnieniom. A potem tak formułuje teksty, by realnie odpowiadały na potrzeby i generowały sprzedaż.

SEO copywriting

SEO rządzi się swoimi prawami i lubi porozpychać się łokciami w unikatowych treściach. Tak powstaje SEO copywriting – czyli nasycenie unikatowych tekstów wyrazami/ frazami, które interesują zawartością i jednocześnie pomagają nakierować Google na wybrane słowa kluczowe. Sztuka polega na sprytnym połączeniu tych założeń w jeden, spójny, lekki w czytaniu tekst dla firmy.

Teksty na bloga

Pisanie przez copywritera artykułów blogowych dla firm ma wiele wspólnego z SEO copywritingiem. Zadaniem jest tu bowiem sprytne połączenie naprawdę ciekawych dla odbiorców tekstów z optymalizacją słów kluczowych pod wyszukiwarki. W efekcie powinien powstać tekst na bloga, który wciąga i generuje chęć dokonania zakupu, a równolegle wyłapuje potencjalnych klientów z Internetu.

Jakie teksty pisze copywriter?

Krótkie formy, takie jak: nazwa dla firmy, nazwa produktu, slogan, hasło reklamowe, posty na Facebooka, opisy produktów, usług czy osób, teksty na bilbordy itp..
Długie formy, jak np.: teksty na strony internetowe, teksty do ofert, katalogi, ulotki, foldery, artykuły sponsorowane, wywiady, bio, scenariusze spotów reklamowych, artykuły na bloga itp.

Artbeat Group
ul. Afrodyty 7/6, 83-010 Straszyn
kom: 509 292 071
e-mail: biuro@artbeat.com.pl

Polityka prywatności